Маршрути(рейси) до Праги, що обраті автобус, літак чи поїзд?

  • 04 сентября 2019 09:05:45
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 190
  • 0

Прага - автобусний вузол в серці Європи.Прага - одне з найкрасивіших міст Європи і як туристичний напрямок користується великою популярністю. Крім архітектури і знаменитих пивних, Прага приваблива своїм розташуванням.

Як приїхати до Праги?


На нашому сайті або в додатку ви з легкістю виберете найбільш доступний і зручний варіант подорожі.

    Автобус - самий времязатратний, але в той же час самий економний вид транспорту котрий прибувае до головного автобусного вокзалу у Празі - Флорец.


   

    алє, подорож поїздом до Праги буде комфортніше, ніж автобусом. Є можливість вибрати плацкартний вагон, який краще пристосований для ночі в дорозі.


   

Літак - рейси до Праги здійснюють більше 30 авіакомпаній. Зручне розташування аеропорту дозволяє легко і швидко дістатися до центру міста.

Ми пропонуємо різні альтернативи для вашої зручності. У тому числі і можливість скомбінувати кілька видів транспорту в одній подорожі. Якщо у вас є якісь питання, наші менеджери завжди готові допомогти підібрати оптимальний варіант.
Камери зберігання в Празі

Камери зберігання в центрі Праги є на Головному залізничному вокзалі (Hlavní Nádraží) і на центральному автовокзалі Прага Флоренц (Praha Florenc).

На залізничному вокзалі є два види камер зберігання: короткострокова до 24 годин і довгострокова до 40 днів. Час роботи 3: 30-0: 30. Вартість за добу від 50 до 100 чеських крон. Є можливість також використовувати камеру зберігання для велосипедів. У залі розташований автомат з розміну дрібниці.

На автовокзалі час роботи камер схову 5: 00-24: 00 і вартість 60 чеських крон або € 2,50 на добу.
Головні вокзали

Головний залізничний вокзал Праги знаходиться в декількох хвилинах ходьби від Вацлавській площі, під вокзалом є станція метро (червона гілка C). На території є зали очікування, кафе, магазини, кімнати для батьків з дітьми, банкомати, обмінники, аптека. На ніч з 00:35 до 3:25 вокзал закривають. Розташований за адресою Wilsonova 300/8, Praha 1.

Автобусний вокзал Прага Флоренц знаходиться біля однойменної станції метро, ​​поруч автобусна і трамвайна зупинки. На вокзалі великий вибір магазинів і кафе, туристичні послуги, обмін валюти, безкоштовний WiFi. Час роботи 03: 00-00: 30. Адреса Křižíkova 2110 / 2b, Praha 8. Для зручності транзитних туристів поблизу розташований зручний хостел Hostel Florenc.

Як доїхати з ж / д вокзалу на центральний автовокзал?

Залізничний і центральний автовокзал знаходяться один від одного на відстані пішої прогулянки (близько 20 хв). Якщо ж з якоїсь причини вам це незручно, можна використовувати громадський транспорт. Одна зупинка на метро (Hlavní Nádraži) ---> (Florenc) лінія С.
З яких празьких вокзалів можна виїхати за кордон?

На нашому сайті легко знайти і придбати квитки з Праги в більшість країн Європи.

З Головного залізничного вокзалу можна відправиться в Німеччину, Францію, Польщу, Словаччину, Угорщину, Сербію, Хорватію, Білорусію, Росію та інші країни.

Популярні напрямки з автовокзалу:


також

  • Прага - Варшава;
  • Прага - Будапешт;
  • Прага - Москва;
  • Прага - Дрезден;
  • Прага - Відень;
  • Прага - Берлін


Прага - Братислава та Прага - Мінськ

Автовокзал Флоренц - найбільший в Чехії, він надає 25 платформ для відправлення та обслуговує понад 450 рейсів з усієї Європи. У всіх автобусних компаній різні умови резервації квитків. Для вашої зручності поруч з автовокзалом знаходиться наш офіс з обслуговування клієнтів (адреса Na Florenci 23). А так же цілодобово у вашому розпорядженні наші менеджери, які допоможуть Вам з покупкою квитків.